U jednom od derbija petog kola Opštinske lige u malom fudbalu Homer pub preokretom pobjedio Dnevni centar, rezultatom 7:5.

Sjajan fudbalska predstava između dvije ekipe u kojoj je Homer pub smogao snage i preokretom stigao do veoma važne pobjede.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 3:1 u korist Dnevnog centra.
U drugom poluvremenu sjajna predstava igrača Homera koji su za svega par minuta stigli do poravnanja.
Susret je riješen u poslednjih osam minuta kada je dva gola dao Filip Ćipranić, a jedan Srđan Gardašević.
Tri gola na ovom susretu postigao je Filip Ćipranić (21, 32. i 40.minut), dok su po jedan gol dali Miloš Krulanović (18.minut), Ognjen Nerić (23.minut), Ivan Delibašić (32.minut) i Srđan Gardašević (38.minut).
Za Dnevni centar dva gola je postigao Dragan Šućur (19. i 25.minut), po jedan su dali Radisav Mušikić (9.minut), Neđeljko Durutović (18.minut) i Vlado Zejak (38.minut).
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri sa obje strane, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Neđeljko Durutović (KMF Dnevni centar).