U prvom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Dekor Iva je ubjedljivo savlada Pekaru Zvicer, rezultatom 5:0.

Od samog starta utakmice Dekor Iva je nametnula svoj stil igre i više nego lako došla do pobjede.
Igrao se sedmi minut kada je Marko Nikčević pogodio i donio prednost svojoj ekipi. Rezultat je povisio Miloš Janjušević u 16. minutu.
Minut kasnije Ratko Bošković postiže pogodak pa se na odmor odlazi sa rezultatom 3:0.
U drugom dijelu Dekor Iva je nastavila u svom ritmu, pa su do kraja susreta još golove postigli Zijad Adrović u 21. minutu i Ratko Bošković 33. minut, koji je na ovom susretu postigao dva pogodka.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Uroš Mijušković (KMF Dekor Iva).