U drugom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Dekor Iva pobjedila Ćemenca, rezultatom 6:2.

Utakmica u kojoj je dominirala ekipa Dekor Ive i potpuno zasluženo došla do tri boda.
Pitanje pobjednika riješeno je još u prvom poluvremenu pri rezultatu 5:1.
U drugom poluvremenu manje uzbuđenja pa su tako igrači Dekor Ive lagano priveli meč kraju.

Odličnu partiju pružio je Božidar Popović koji je postigao het-trik (16, 17. i 24.minut), dok su po jedan gol postigli Miloš Janjušević (6.minut), Aleksandar Lalić (14.minut) i Marko Nikolić (20.minut).

Za Ćemenca u listru strijelaca su se upisali: Filip Mitrović (9.minut) i Risto Dvožak (38.minut).

Sudijski dvojac na ovom susretu Veljo Tadić – Miraš Kadić je imao pune ruke posla pa su tako pokazana tri žuta kartona: Risto Dvožak, Ivan Jakšić (KMF Ćemenca) i Stevan Bulajić (KMF Dekor Iva).