Čitaoci šalju

 

Kao što se vidi na slikama, auto državnih organa parkirano je u pogrešnoj traci i to blizu semafora. Ovo je slikano danas na raskrsnici Njegoševe i Omladinske ulice.

Iako tu patrole policije dosta puta stoje, danas ih nije bilo da reaguju. A za auta sa CG tablama nema pravila i zakon njih izgleda zaobilazi.

Dok „obični smrtnici” dobiju kaznu i prije nego ih policija zaustavi.

 

loading…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *