Cinema 213: Današnji repertoar

Ljubitelji filmske umjetnosti danas u bioskopu Cinema 213 mogu pogledati tri filma:„Krajnje poremećen“, „Sadiko-Avantura pod morem“i „Uništiteljka “.

Film „Sadiko-Avantura pod morem“ se prikazuje u 16:00h. 
Ovo je priča koja prati mladog muzičara iz drevnog grada Novgoroda koji će krenuti u potragu za srećom. Put će ga dovesti u čaroban svijet na dnu okeana u kojem će naći pravu ljubav. Da bi je osvojio moraće da se bori protiv podvodne vještice Barakude.

U 17:45h prikazaće se akcija “Uništiteljka”
U novom krimi trileru Karin Kusame, Uništiteljka, prijem obilježene novčanice pokreće iskusnu detektivku policije Los Anđelesa, Erin Bel (Nikol Kidman) na opasno putovanje da pronađe ubicu i vođu bande, Silasa i konačno se pomiri sa svojom prošlošću. Pritom se ponovo susreće sa članovima bande, koje je i sama nekada bila član kao agent FBI-a na tajnom zadataku koji se katastrofalno završio i uzeo težak emocionalni i fizički danak nad njenim životom. Tokom svoje opsesivne potrage, Bel je preplavljena uspomenama na tajni zadatak u okviru Silasove bande. Posebno bolne su njene uspomene na Krisa (Sebastian Sten), partnera iz FBI-a s kojim je imala strasnu romansu.

Ljubitelji akcije, avanture i fantazije mogu pogledati film „Osvetnici- kraj igre“ u 20:00h.
Četvrti film o najomiljenijim Osvetnicima kulminacija je 22 povezana filma, koji će omogućiti publici da budu svjedoci prelomne tačke ovog epskog putovanja. Naši heroji moraće da podnesu veliku žrtvu ukoliko žele da očuvaju ovu krhku stvarnost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *