U drugom kolu Opštinske lige u malom fudbalu, ekipa MG pobjedila Studentski dom, rezultatom 8:4.

Na ovom susretu igrači MG su opravdali ulogu favorita i zasluženo stigli do nove pobjede.
Fudbaleri MG su nametnuli svoj ritam igre i već u 10.minutu imali prednost od 4:0. Mali pad u igri MG iskoristio je Studentski dom pa se tako na odmor otišlo, rezultatom 5:3.
U drugom poluvremenu MG je ”dao gas” i lako priveo meč kraju.

Sjajan na ovom susretu bio je trostruki strijalac Ivan Toljić (2, 6. i 35.minut), dok su po jedan gol postigli: Igor Vujović (4.minut), Peđa Kolrivica (10.minut), Slobodan Đukanović (18.minut), Siniša Lakićević (30.minut) i Nemanja Nikolić (38.minut).

Za ekipu Studentskog doma dva gola je postigao Mileta Nikčević (12. i 15.minut), dok su po jedan dali: Jakov Vukčević (11.minut) i Filip Maksimović (29.minut).

Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Filip Vujović (KMF Studentski dom).