Bedem fest predstaviće se na konferenciji “Kontakt”

Počinje promotivna kampanja Bedem festa “U susret jubileju”.
,,Imaćemo to zadovoljstvo da po treći put kao jedini festival predstavljamo Crnu Goru i Nikšić na III regionalnoj muzičkoj konferenciji „Kontakt“ koja će se od 20 – 23. marta održati u Beogradu”, kazali su organizatori.

„Kontakt“ konferencija će okupiti predstavnike najvećih i najprestižnijih festivala iz čitavog regiona. Tema ovogodišnje konferencije je “Umijeće preživljavanja, kako napraviti uspješan festival”.

Takođe, od 21 – 23. marta dio saradnika Bedem festa boraviće u Budvi na 28. Jadranskom Sajmu turizma.

A 22. marta dio ekipe će boraviti u gradu Ravno u Bosni i Hercegovini na regionalnoj konferenciji posveženoj turizmu i muzičkoj industriji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *