Lijepo veče u Nikšiću

Večeras prijatno u našem gradu iako je još uvijek hladno. Trenutna temperatura je dva stepena.

Nebo večeras ima posebno lijepu boju i čini šetnju još prijatnijom. Poslednji dani marta najavljuju ljepše vrijeme. Nikšićani su raspoloženiji jer se u vazduhu osjeća dolazak toplijih dana. Saobraćaj je intenzivan večeras.
Ekipa portala Mladi Nikšića vam želi prijatan ostatak večeri.