Čitaoci šalju
Kao što se vidi na slikama, auto državnih organa parkirano je u pogrešnoj traci i to blizu semafora. Ovo je slikano danas na raskrsnici Njegoševe i Omladinske ulice.
Iako tu patrole policije dosta puta stoje, danas ih nije bilo da reaguju. A za auta sa CG tablama nema pravila i zakon njih izgleda zaobilazi.
Dok „obični smrtnici” dobiju kaznu i prije nego ih policija zaustavi.

loading…

