Za učenike OŠ “Jagoš Kontić” organizovana radionica na temu zdravlja
Učenici III razreda OŠ “Jagoš Kontić” i njihove učiteljice su 18. oktobra na časovima Prirode i društva i Fizičkog vaspitanja, a u okviru otvorenog dijela programa, ugostili dr Novicu Gardaševića, koji je za trećake pripremio interaktivnu radionicu pod nazivom “Da li brinemo o našem zdravlju?”.
Učešćem u nizu raznovrsnih aktivnosti (razgovor, ogled, kviz, igra) koje podstiču razvoj lične, društvene i kompetencije učenja kako učiti učenici su bili u prilici da uspješno ostvare ishode koji se odnose na razlikovanje komponenti zdravog uma, tijela i životnog stila od nezdravih navika.

