futsal, Kaljari Knjaz, Progresija

U trećem kolu Opštinske lige u malom fudbalu, Kaljari Knjaz savladao Progresiju, rezultatom 4:2. Odličan susret viđen je između dvije ekipe u kojoj je Kaljari Knjaz preokretom došao do tri boda i prve pobjede u ovoj sezoni.

Igrao se sedmi minut kada je Darko Nikolić donio prednost Progresiji. Samo četiri minuta kasnije, Ivan Stanišić poravnava rezultat.
Dva minuta prije kraja prvog dijela igre, Marko Denda donosi preokret svojoj ekipi.
Na gol u drugom poluvremenu se čekalo sve do 37.minuta kada je Marko Drašković povisio na 3:1. Minut kasnije Nikola Radulović je smanjio rezultat.
Dilemu oko pobjednika otklonio je Miloš Blagojević u poslednjem minutu susreta.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Ivan Stanišić (KMF Kaljari Knjaz).