Vandalizam u gradu ne prestaje

U Nikšiću, na čuvenom šetalištu kod Meraka, slomljena je klupa. Čitaoci nam se žale i šalju fotografije. Za sada se ne zna ko je krivac za ovakvo nedjelo, pa jedino što možemo učiniti je čekati taj dan kada će se konačno podići svijest građana i kada će početi da cijene okolinu u kojoj borave.

T.I.