Sutjeska je nakon gostovanja u Baru savladala ekipu Mornara rezultatom 0:2 i ubijedljivom igrom bez ikakvih problema je uspijela da savlada Barane. Sutjeska je ostala lider na tabeli nakon 9 kola u kojima je upisala 23 boda, golove za Nikšićane postigli su Jovović u 14. I Nikad u 43. minutu.

Ekipa Budućnosti slavila je protiv ekipa Petrovca na gostujućem terenu, u uzbudljivom meču rezultatom 2:3, u prvom poluvremenu “plavi” su stekli 2 gola prednosti, koje je oba puta postigao Ivanović. Turbulentan kraj drugog poluvremena doveo je do poravnanja rezultata u 78. minutu gol je postigao Vujačić, a njegov prethodnik je bilo Bašić u 60. minutu. Ipak Budućnost je uspijela nakon samo minut da postigne gol i osigura sva 3 boda golom Raičkovića u 79. minutu. Budućnost se tako nalazi na 7. poziciji, a Petrovac je na 4 mjestu.