Uspješno završen prvi dan akcije Udruženja DDK Željezara iz Nikšića

U prostorijama Zavoda za transfuziju krvi u Nikšiću, Udruženje dobrovoljih davalaca krvi (DDK) Željezara, mladi i veterani, organizovalo je još jednu uspješnu akciju dobrovoljnog davanja krvi. Veliki broj humanista, među kojima su se našli i mladi i oni stariji, učestvovalo je u akciji.

Predsjednik udruženja Veljko Zvizdić izrazio je zadovoljstvo odzivom te naglasio da su danas krv donirali članovi udruženja, dok će sjutra dragocjenu tečnost dati gosti.

Takođe, istakao je da očekuje veliki odziv gostiju iz regiona u toku sjutrašnjeg dana i nada se da će premašiti njihova očekivanja kao i prošlogodišnju akciju.