Uspjeh mladih šahista škole Ratko Žarić
Iz Pljevalja, u kome je 3.aprila održano šahovsko kvalifikaciono prvenstvo sjeverne regije Crne Gore, stigla je radosna vijest. Učenica VIII 1 razreda i darovita članica sekcije O.Š.”R.Žarić” osvojila je srebrnu medalju. Isidora Šarančić, učenica IV 1 razreda, je osvojila bronzu, ali je bio zapažen i nastup njihovih drugova.
“Zasluga za njihove rezultate pripada i M.Pekiću, treneru, koji je bdio nad svakom partijom. Jeleni i Isidori iskrene
čestitke, ali i čitavoj ekipi. Organizatori prvenstva su se potrudili da ono protekne u prijatnoj atmosferi. Koordinatorka šahovske sekcije, profesorica Emilija Pejović”, kazali su iz ove škole.

