Učenički parlament Prve srednje stručne obilježio nedjelju dobrih djela
U okviru nedjelje dobrih djela koja se obilježava od 7. do 14. aprila, Učenički parlament Prve srednje stručne škole je sproveo niz značajnih aktivnosti.
Posjetili su Dječii dom “Mladost” u Bijeloj gdje su bili učesnici projekta “Njihov osmijeh vrijedi više” .
Učestvovali sh u akciji čišćenja Trebjese i posjetili Dom starih u Nikšiću.
Kroz nabrojane aktivnosti učenici su pokazali empatiju, društvenu odgovornost i humanost. Kroz pomenute aktivnosti učenici su pokazali koliko se u školi njeguje
humanost, čovječnost, parlamentarizam i istinska briga za zajednicu.
Koordinator učeničkog parlamenta Stanka Marojević i profesori Svetlana Mijuskovic, Ana Tešić, Ana Orović, Erieta Lakićević, psiholoskinja Snezana Jovićević i pravnica Jelena Pejović bile su
volonteri u pomenutim aktivnostima.

