Učenici OŠ “Rade Perović” obilježili Dan ekologije čišćenjem dvorišta

 

Povodom Svjetskog dana ekologije nastavnica biologije i hemije Stanka Jovović je održala predavanje učenicima škole OŠ “Rade Perović”. Potom su nastavnici, učenici i tehničko osoblje škole krenuli u zajedničku akciju čišćenja dvorišta.

Ovaj sunčani jesenji dan je protekao u lijepom i veselom raspoloženju, navode na zvaničnoj stranici ove vaspitno-obrazovne institucije, čemu svjedoče i fotografije.