Učenici OŠ ‘’Milija Nikčević’’ posjetili Dom starih

 

Uoči Svjetskog dana djeteta (1. jun), učenici II razreda škole ‘’Milija Nikčević’’ , u pratnji učiteljica, posjetili su Dom starih u našem gradu.

Nakon srdačnog dočeka, učenici su obišli objekat sa okolinom uz pomoć zaposlenih.

Male, ali brojne goste je, u ime stanara, sa velikim zadovoljstvom pozdravio učitelj u penziji Rajko Božović.

Druženje sa korisnicima je, uz razmijenjene osmijehe, riječi topline i šalu, obilježila igra, recitovanje, kao i niz likovnih radova poklonjenih stanarima doma.