Učenici OŠ “Jovan Draganić” ukrasili ambijent škole kićenjem jelke

Današnje školsko kićenje jelke bilo je veselo okupljanje učenika OŠ “Jovan Draganić” uz podršku nastavnice Ane Roganović. 

Zajedničkim trudom, učenici su uložili kreativnost u ukrašavanje jelke, stvarajući prazničnu atmosferu u školi.
Nastavnica Ana Roganović podstaknula je timski duh, doprinoseći radosti predstojećih praznika.