Učenici JUOŠ “Dušan Bojović” donirali dva inhalatora i pulsni oksimetar
Dječije odjeljenje nikšićke bolnice dobilo je dva inhalatora i pulsni oksimetar zahvaljujući donaciji učenika V razreda Osnovne škole “Dušan Bojović” iz Župe nikšićke.
Učenici V1 i V2 odjeljenja organizovali su humanitarnu akciju na inicijativu svog školskog druga Blaža Kostića, prikupivši novac za nabavku opreme. Ovaj gest je istaknut kao primjer humanosti i solidarnosti, naglašavajući važnost ovakvih činova u formiranju karaktera mladih

