U 11. kolu opštinske lige u malom fudbalu, ekipa Kaljari Knjaza savladala Župu, rezultatom 3:0.

Tvrd meč od početka utakmice viđen je između dvije ekipe, a Kaljari Knjaz je slomio otpor protivnika tek u drugom poluvremenu.
Prvo poluvrijeme ne toliko zanimljivo za gledanje, sa manjim brojem prilika na obje strane pa se na odmor otišlo onim najnepopularnijim rezultatom.
U drugom poluvremenu Kaljarci su zaigrali ofanzivnije pa su do prednosti došli u 28. minutu preko Ivana Stanišića.
Deset minuta kasnije, odličnu akciju su napravili igrači Kaljarija, a Luki Cicmilu nije bilo teško da sa par metara loptu proslijedi u gol.
Tačku na i stavlja Marko Drašković golom u poslednjem minutu susreta.
Sa ovom pobjedom ekipa Kaljari Knjaza se učvrstila na drugoj poziciji, dok je Župa sve dalje od play-offa.

Meč je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije nijesu pokazale nijedan žuti karton.

Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su odradili dobro svoj dio posla.