U PO ,,Kočani” obilježen dan borbe protiv vršnjačkog nasilja
U PO ,,Kočani” učenici od I do V razreda su obilježili Dan borbe protiv vršnjačkog nasilja.
Učenici su odgledali dva kratka filma o toj temi i analizirali ih.
Zatim su pisali poruke o nasilju, crtali, kačili na vidno mjesto da bi svakodnevno mogli da se podsjete.
Naučili su nešto novo, razmjenili vlastita iskustva i uživali u aktivnostima.

