U OŠ “Olga Golović” održana radionica povodom Međunarodnog dana nenasilja 

Povodom Međunarodnog dana nenasilja u odjeljenju IX-1 OŠ „Olga Golović“ organizovana je radionica posvećena toleranciji i nenasilnom rješavanju sukoba.

Učenici su kroz interaktivne aktivnosti iznosili ideje na temu tolerancije, komentarisali animirani film na engleskom jeziku „Are You Okay“, koji govori o vršnjačkom nasilju, kao i prezentaciju na temu nenasilja. Poseban segment radionice bilo je kreiranje „stabla nenasilja“ sa gestovima dobrih djela i prijateljstva.

Radionicu je realizovala odjeljenjska starješina Natalija Savićević Mrvaljević.