U Kliničkom centru novi aparat za spoljašnje zračenje

Vlade Crne Gore Duško Marković će u utorak u 10 sati svečano pustiti u rad najsavremeniji aparat za spoljašnje zračenje, u Klinici za onkologiju i radioterapiju Kliničkog centra Crne Gore.

Na svečanosti upriličenoj tim povodom, kako je navedeno iz KCCG, pored Markovića, govoriće i direktor Kliničkog centra Crne Gore Jevto Eraković.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *