Trenutno u Nikšiću
U Nikšiću još nema zaraženih korona virusom. Građani samo to prate i kako dani prolaze sve su opušteniji, uz onu devizu ” sve Nikšić zaobilazi pa i korona”.

Mirna noć, puste ulice. Nije ni hladno. Poneko auto, i po dva šetača na ulicama. To je trenutno stanje u našem gradu.
Ostajte nam zdravo i u svojim kućama, i uz nas!
loading…
