U finalu Opštinske lige u malom fudbalu, Trebjesa NTC savlada Kaljari Knjaz, rezultatom 2:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga između ove dvije ekipe, prvu priliku je imao Kaljari Knjaz preko Stanišića u osmom minutu, ali je Danilović odlično intervenisao.
Dva minuta kasnije uzvratila je Trebjesa preko Radulovića koji je stativu pogodio.
U 17. minutu Lukovac je sjajno izveo slobodan udarac, a Kustudić još bolje intervenisao. U sledećem napadu, Trebjesa preko Lukovca stiže do vođstva.
Minut kasnije dobru priliku imao je Blagojević ali je Danilović odličnom intervenisao spasio svoj gol.
Minut prije kraja prvog dijela uzvraća Trebjesa preko svog najopasnijeg igrača na susretu Lukovca ali Kustudić odlično brani njegov pokušaj.
U petom minutu drugog poluvremena Lukovac je pokušao sa distance ali njegov udarac ide pored stative.
U narednom napadu Kadić nakon kornera pogađa stativu.
Odličnu priliku u 27. minutu za Trebjesu imao je Lukovac ali Kustudić još jednom dobro interveniše.
U 33. minutu Blagojević je oprobao udarac sa distance ali je Danilović odlično intervenisao.
Kazna je stigla minut kasnije, kada je iz slobodnog udarca Nikola Spasojević savladao Kustudića.
Minut prije kraja susreta Stanišić je imao odličnu priliku da “zakuva” utakmicu, ali je Spasojević sjajno izblokirao šut.
U poslednjem minutu susreta odlične dvije prilike imao je Marko Denda za Kaljari Knjaz ali je u prvoj šansi pogodio stativu, a u drugom navratu sjajno intervenisao Danilović.
Do kraja susreta Kaljari Knjaz je stvorio par poluprilika ali nije uspio da postigne počasni pogodak pa je tako Trebjesa NTC postala šampion Opštinske lige u malom fudbalu za sezonu 2020/21.
Na visini zadatka na današnjem susretu bili su Miraš Kadić i Veljo Tadić.