U drugoj utakmici polufinala Opštinske lige u malom fudbalu, Trebjesa NTC pobjedila Ozriniće na penale, rezultatom 5:4. Prva prilika na ovom susretu viđena je u sedmom minutu, a šansu je imao Miloš Janjušević iz Ozrinića.

Dva minuta kasnije dobra prilika za Ozriniće, Filip Mitrović je šutirao ali je Danilović sjajno intervenisao i sačuvao svoju mrežu.
U 14. minutu Ozrinići potpuno zasluženo stižu do prednosti preko Milana Lakčevića.
Nakon primljenog gola igrači Trebjese su se ,,trgli” pa su prvu priliku imali u 15. minutu preko Milana Lukovca.
U narednom napadu sjajno su kombinovali igrači Trebjese, šansa se ukazala za Ivana Roćenovića, ali je Barović sjajno intervenisao.
Ozrinići su imali odgovor preko Milana Lakčevića ali je njegov udarac završio na okviru gola (prečka).
Minut prije kraja prvog dijela, Božidar Popović je sjajno šutirao, a Danilović još bolje intervenisao. Na odmor se otišlo sa rezultatom 1:0 u korist ekipe Ozrinića.
U trećem minutu drugog poluvremena Filip Mitrović je imao dobru priliku da postigne gol ali je pogodio stativu.
Tri minuta kasnije odgovor na drugoj strani, Lukovac je šutirao, a Barović još jednom sjajno intervenisao.
U 32. minutu Mitrović je promašio zicer priliku sa par metara. Minut kasnije grešku u odbrani Trebjese nije iskoristio Lakčević koji je ovog puta stativu pogodio.
Igrao se 34. minut kada je Aco Lalić imao priliku za Trebjesu ali nije uspio da savlada Barovića.
U 36. minutu još jednu priliku je imao Mitrović, ali se Danilović nije dao savladati.
Dva minuta kasnije ponovo prilika za Mitrovića ali je ovog puta pucao preko gola.
Kako to bude na kraju, promašaje Ozrinića kaznila je Trebjesa u poslednjim sekundama meča preko Bojana Radulovića koji je postigao efektan pogodak.

Nakon neriješenog rezultata pristupili su penali, a uspješniji su bili igrači Trebjese NTC.
Penale za Trebjesu pogodili su Roćenović, Dačević, Radulović i Lukovac.

Za Ozriniće su pogodili Ćetković, Janjušević i Lakčević.