Svečanost u školi Ivan Vušović
Povodom Dana škole upriličena je skromna svečanost i dodijeljene su diplome “Luča”, a nagrađeni su i odlični učenici.
Ispred biste Ivana Vušovića položeno je cvijeće od strane kolektiva i Savjeta roditelja. Svečanost povodom obilježavanja 120 godina od osnivanja škole, Jubileja odložena je za septembar mjesec.
Prisutnima i učenicima IX razreda obratila se direktorica mr Vesna Mijušković, poželjela im puno uspjeha u daljem školovanju.
” Sigurna sam da ono sto sa sobom nosite iz ove škole, otvoriće vam vrata ma gdje pošli, a to je vaše vaspitanje i obrazovanje, jeste nota čojstva koju ste utemeljili u svom domu, a nastavnici tokom školovanja.”
Učenike nosioce diplome ” Luča” i odlične učenike nagradio je Kolektiv škole, Savjet roditelja i bivši učenici Škole Sanela i Nebojša Vukićević.


