Sutjeska slavila u Bijelom Polju
Košarkaši Sutjeske slavili su juče u Bijelom Polju protiv Jedinstva rezultatom 75:79 u četvrtfinalnoj utakmici Kupa Crne Gore.
U veoma neizvjesnoj utakmici izabranici Zorana Glomazića uspjeli su da budu koncentrisaniji i bolji od rivala u odlučujućim momentima i potpuno zasluženo slave.
Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je najbolji igrač Sutjeske u ovoj godini Nikola Pavlićević sa 27 poena, a pratili su ga Radosav Spasojević sa 22 i Boris Lalović sa 15 poena.

