Grivic FK Sutjeska

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su večeras u Nikšiću plavsko Jezero 2:0, u posljednjem meču trećeg kola Telekom Prve crnogorske lige. Utakmicu je obilježila teška povreda Dragana Grivića u 36. minutu, nakon duela sa defanzivcem plavskog tima Nikolom Jovićevićem. Jovićević je zbog grubog prekršaja isključen.

Uslijedio je desetominutni prekid, tokom kojeg je došlo do koškanja trenera Sutjeske Milije Savovića sa klupom gostiju. Sudija Nikola Vođević je, nakon što se strasti nijesu smirile, Savovića kaznio crvenim kartonom i poslao ga na tribine. Grivić je bio strijelac vodećeg pogotka u 18. minutu. Pitanje pobjednika riješio je Milivoje Raičević u 77. minutu.

Na jučerašnjim duelima postignuti su sljedeći rezultati: Iskra – Budućnost 2:1, Dečić – Rudar 3:0, Mornar – Podgorica 3:1 i Petrovac – Zeta 2:2.

Sutjeska je, nakon tri odigrana kola, vodeća na tabeli sa maksimalnih devet bodova.

Po sedam bodova osvojili su Dečić, Iskra i Mornar.