Košarkaši Sutjeske pobijedili su ekipu slovenačke Krke nakon produžetka sa 87:81, u regularnom toku bilo je 75:75 u 23. kolu Aba lige i tako zabilježili važan trijumf u borbi za opstanak. Sutjeska je počela odlično i u prvoj četvrtini imala je prednost 15:6, ali Krka se vraća u meč i trojkom Gorana Lapornika prilazi na 19:16. Sutjeska je do kraja četvrtine trojkom Pavića stigla do 29:22.

Na početku druge četvrtine Sutjeska trojkama Spasojevića, pravi seriju 39:27, a furioznom igrom Amerikanca Raša i rekordnih 53:36 na poluvremenu. Na startu treće četvrtine Sutjeska stiže do plus 20 poena razlike 56:36, i tada se činilo da Sutjeska ide prema važnoj pobjedi. U poslednjoj četvrtini neshvatljiv pad Sutjeske, igrač gostiju Rebec sa dvije trojke vraća Krku u život i na dva minuta do kraja Krka prelazi u vođstvo 73:71, a Pavlićević sa bacanja poravnava za konačnih 75:75. U produžecima Pavlićević sa dvije trojke rešava pitanje pobjednika za konačnih 87:81. U ekipi Sutjeske najbolji je bio Pavlićević sa 20 koševa. U narednom kolu Sutjeska ide u goste ekipi Crvene Zvezde, zatim dočekuje Budućnost, i u poslednjem kolu igra protiv ekipe Zadra.