Sutjeska izgubila od Podgorice
Podgorica je juče savladala prvaka Sutjesku, piše CDM.
Trijumf od 2:1 nad Sutjeskom bio je dovoljan da trener Vojo Pejović bude oduševljen.
“Ovo je istorijska pobjeda za nas. Slavili smo na terenu šampiona i najbolje ekipe u ligi. Igrali smo i dosad sa puno energije, ali smo ovog puta nagrađeni za veliki trud. Ostaje mi samo da čestitam svojoj ekipi”, rekao je Pejović.
Podgorica poslije pet kola ima šest bodova.

