Srebro za Srednju ekonomsku-ugostiteljsku školu na Državnom prvenstvu u rukometu
Na Državnom prvenstvu srednjih škola u rukometu, održanom 18. decembra 2024. godine u SMŠ Golubovci, učenice Srednje ekonomsko-ugostiteljske škole ostvarile su izuzetan uspjeh osvajanjem srebrne medalje!
Tim talentovanih rukometašica činile su: Maša Tomanović, Sofija Kojović, Andrea Jovanović, Lana Bajović, Nikolina Čolaković, Jana Ćorović, Lana Đilas, Marija Vujičić, te golmanke Maša Dubljević i Isidora Gogić. Ulogu kapitenke uspješno je obavljala Andrea Dragnić.
Velike zasluge za postignuti rezultat pripadaju i mentorki, profesorici Milici Kovačević, koja je svojim stručnim vođenjem i podrškom motivisala ekipu ka ovom značajnom uspjehu.

