“Slatki čas” u OŠ “Braća Labudović”

Učenici VI – 1, OŠ “Braća Labudović” su sa radrednom Jelenom Bojović imali “Slatki čas” odjeljenjske zajednice.

Oni su pomagali u spremanju raznih krofnica i slatkih đakonija a na kraju su uživali u isprobavanju svega toga.