Škola Radoje Čizmović dobila donaciju u okviru projekta ‘’Cirkularna ekonomija-manje otpada’’
U okviru projekta „Cirkularna ekonomija-manje otpada“ u koji je škola Radoje Čizmović uključena, imali su čast da dobiju donaciju od Njemačkog društva za međunarodnu saradnju (GIZ) u vidu uređaja za reciklažu plastike PETko i 3D štampača.
Tim povodom, prilikom uručivanja uređaja, posjetili su ih Nevena Čabrilo, u ime Zavoda za školstvo, i Stevan Milićević, koji je održao obuku o rukovanju uređajima našim nastavnicima. Takođe, gošće su bile i koleginice iz OŠ“Ivan Vušović“ sa direktoricom Milenom Krtolicom, sa kojima ćemo u budućem periodu ostvariti saradnju u ovoj oblasti.
Iz škole se zahvaljuju se Zavodu za školstvo i GIZ-u i nadamo se da ćemo opravdati njihovo povjerenje i korišćenjem doniranih uređaja učiniti našu životnu sredinu zdravijom.

