Sigurna pobjeda Dekor Ive

U osmom kolu opštinske lige u malom fudbalu KMF Dekor Iva savlada KMF Ćemenca rezultatom 3:1.

Zanimljiva utakmica viđena je između dvije ekipe sa puno prilika na obje strane, a Dekor Iva je zasluženo došla do tri boda.
Na odmor se otišlo sa dva gola prednosti.
Strijelci u prvom poluvremenu bili su: Zijad Adrović u šestom i Stevan Bulajić u 11. minutu.
U prvom minutu drugog poluvremena ekipa Ćemenaca stiže do pogodka. Gol je postigao Jakov Vukčević.
Sve dileme oko pobjednika otklonio je Stevan Bulajić u 34. minutu, drugim golom na ovom susretu.
Utakmica je protekla u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale dva žuta kartona: Željko Škiljević (KMF Ćemenca) i Ivan Ivanović (KMF Dekor Iva).
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Miraš Kadić, koji su odradili dobro svoj posao.