Sankcionisano 35 vozača u Nikšiću
Policijski službenici OB Nikšić su proteklog vikenda sproveli pojačane akcije kontrole saobraćaja sa akcentom na kontroli vozača koji upravljaju vozilom pod uticajem alkohola, kojom prilikom su sankcionisali:
• 35 vozača koji su zatečeni da su upravljali vozilom pod utiacajem alkohola
• Ovom prilikom lišeno je slobode 12 lica
Isti su u zakonskom roku, uz zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, privedeni Sudu za prekršaje Podgorica – odjeljenje u Nikšiću.

