Rutinska pobjeda Dekor Ive

U 11. kolu opštinske lige u malom fudbalu Dekor Iva savladala Humce-Elit Les, rezultatom 13:3.

Rekordan broj golova na jednoj utakmici viđen je danas između Dekor Ive i Humci-Elit Lesa.
Od srarta utakmice Dekor Iva je nametnula svoj prepoznatljiv stil igre i stigla do ubjedljive pobjede.
Pitanje pobjednika riješeno je već do 12-og minuta pri rezultatu 4:0.
Na odmor se otišlo sa rezultatom 6:1.
U nastavku utakmice Dekor Iva nije spuštala gas, ređale su se prilike, pa je pravo čudo kako nijesu postigli više golova.
Meč je obilježio igrač Dekor Ive, Zijad Adrović koji je postigao pet pogodaka.
Meč je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije nijesu pokazale nijedan žuti karton.
Strijelci za Dekor Ivu bili su: Zijad Adrović (8, 12, 23, 24 i 39. minut), Risto Dvožak (18, 30 i 33. minut), Stevan Bulajić (3 i 4. minut), Miloš Međedović (19 i 38. minut) i Ratko Bošković (30. minut).
Za ekipu Humci-Elit Lesa  dva pogodka Stefan Rosandić (15 i 40. minut), a jedan gol je postigao Milan Kadić u 29. minutu,  .
Utakmicu su sudili Veljo Tadić – Nikola Spasojević, koji su obavili dobro svoj dio posla.