Rukometašice Trebjese Bemax deklasirale Feniks rezultatom 46:26
Rukometašice Trebjese Bemax ostvarile su ubjedljivu pobjedu nad ekipom Feniksa rezultatom 46:26, u utakmici u kojoj su opravdale ulogu favorita.
Početak meča bio je izjednačen, pa su nakon prvih pet minuta obje ekipe imale po tri pogotka. Međutim, domaće igračice, popularne „Medvjedice“, postepeno su preuzele inicijativu. Ubrzo su povele rezultatom 9:6, a do 18. minuta povećale prednost na 15:7. Do kraja prvog poluvremena razlika je postala dvocifrena, te su igračice Miloša Perovića na pauzu otišle s prednošću od 23:13.
Drugo poluvrijeme donijelo je nastavak dominacije Trebjese. Feniks nije imao odgovora na agresivnu igru domaćih rukometašica, koje su u svim segmentima igre bile superiorne. Prednost je rasla iz minuta u minut, da bi meč završio konačnim rezultatom 46:26.
Najefikasnije u redovima Trebjese bile su Orbović i Jovanović, koje su postigle po sedam golova, dok je u timu Feniksa Burzanović bila izuzetno raspoložena s 13 pogodaka.
Statistika meča:
RK Trebjesa Bemax: Gogić (5 odbrana), Dubljević (12 odbrana), Jovanović (7), Vujović (3), Drašković (6), Savić (3), Kojović (2), Dorongić (2), Mušić (2), Petrušić (2), Orbović (7), Nikčević (3), Čanović (3), Gezović (6), Joha, Pejović (1).
RK Feniks: Pepić, Radović (1), Gojčević (1), Babić (5), Medojević, Vuković (4), Ražnatović, Džarić, Stojović, Burzanović (13), Šćekić.

