Rođeno 18 beba
U porodilištu nikšićke Opšte bolnice u proteklih nedjelju dana rođeno je 18 beba.
Prema riječima dežurne medicinske sestre, rođeno je osam djevojčica i deset dječaka.
“Svi porođaji, među kojima je bilo i carskih rezova, protekli su u najboljem redu. Majke i njihove bebe su dobrog opšteg zdravstvenog stanja”, kazali su u porodilištu.
Svim roditeljima i njihovim nasljednicima ekipa portala Mladi Nikšića želi srdačnu dobrodošlicu.

