Rođeno 18 beba

U porodilištu nikšićke Opšte bolnice u proteklih nedjelju dana rođeno je 18 beba.

Prema riječima dežurne medicinske sestre, rođeno je osam djevojčica i deset dječaka.

“Svi porođaji, među kojima je bilo i carskih rezova, protekli su u najboljem redu. Majke i njihove bebe su dobrog opšteg zdravstvenog stanja”, kazali su u porodilištu.

Svim roditeljima i njihovim nasljednicima ekipa portala Mladi Nikšića želi srdačnu dobrodošlicu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *