Punkreas: Uskoro nova pjesma

Nikšićki bend Punkreas najavio je da će sve ljubitelje njihovog zvuka uskoro obradovati sa novom pjesmom, najavili su za naš portal.
Ovaj bend osnovan je 14. maja 2003. godine, kada su se okupilii i počeli da “maltretiraju” ljude njihovom muzikom.
Prvu veću svirku su imali na Gitarijadi trillion, a kroz šalu komentarišu da se od tada nije mnogo promijenilo na bolje.
“Najveći uspijesi benda bi bile svirke van granica Crne Gore i možda to samo trajanje i činjenica da smo ostali isti sve ove godine”, ističu iz ovoga benda.
Za recept kako opstati, od njih smo dobili odgovor:”Uključiš Ber Grils mod i opstaneš.”
Smatarju da se od muzike ne može živjeti, sem, kako kažu, “ako nijesi ultra-popularan, komercijalan i bogat ili ako jesi, onda možeš komotno”.
Rekli su nam i da privatno slušaju svašta kao i da u Nikšiću nemaju omiljeno mjesto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *