Prvaci OŠ “Luka Simonović” školsku godinu završili priredbom
Prvu školsku godinu prvaci JU OŠ “Luka Simonović” završili su priredbom kojom su oduševili roditelje i pokazali da su u školi pored brojki i slova, naučili kako se druži, zabavlja i uživa.
“Učiteljice i učitelj su bili ponosni na male glumce, recitatore, plesače i pjevače. Priredbu su pripremile učiteljice Biserka Marjanović , Milanka Cerović , učitelj Momčilo Kosović i profesorice predškolskog vaspitanja Tanja Čolević i Vesna Đurđevac. Prepuna sala roditelja naših đaka prvaka uživala je u programa i pružila im podršku.”

