Progresija bolja od EPCG

U okviru 11. kola opštinske lige u malom fudbalu, Progresija pobjedila EPCG, rezultatom 9:6.

Meč bez rezultatskog značaja su odigrali Progresija i EPCG jer su obje ekipe već odavno izgubile šanse pa su igrali isključivo za prestiž.
Utakmica u kojoj su se obje ekipe smjenjivale u vođstvu, a meč je riješen u poslednja dva minuta utakmice.
Na pauzu se otišlo rezultatom 3:2 u korist Progresije.
Drugo poluvrijeme se igralo gol za golom, a u poslednjih par minuta Progresija je riješila meč u svoju korist sa tri postignuta gola.
Meč je protekao u fer i korektnoj igri, a sudije su pokazale jedan žuti karton: Filip Jaredić (KMF EPCG-Nikšić).
Strijelci za Progresiju bili su: Nikola Radulović (30 i 35. minut), Đorđe Marković (39 i 40. minut), Miroslav Tepavčević (17. minut), Marinko Ćalić (18. minut), Mijodrag Mijušković (19. minut), Petko Goranović (36. minut) i Darko Nikolić (39. minut).
Za ekipu EPCG strijelci na ovom susretu bili su: Boris Pajović (8 i 37. minut), Nikola Stanišić (22 i 23. minut) i Luka Milić (16 i 38. minut).
Utakmicu su sudili Miraš Kadić – Nikola Spasojević, koji su obavili dobro svoj dio posla.