Problemi s vodom u našem gradu

Stiglo ljeto u našem gradu i problemi sa vodom.

Građani zalivaju bašte, cvijeće a Vodovod gasi i uvodi restrikcije bez najave.

Građani Ozrinića na adresu našeg portala poslali su molbu da objavimo vijest da nemaju vode, da njima Vodovod gasi vodu i kažnjava ih kad zalivaju bašte. A u gradu vode ima, ne gase je i nesmetano se zaliva cvijeće.

Za grad nema kazni. Zašto, pitaju se građani Ozrinića. Nadležni su im rekli da napišu peticiju da u 21-om vijeku obezbijede osnovne uslove za život.

Nadamo se da će nadležni reagovati i da ćemo svi u gradu imati vodu bez obzira jesmo li u centru ili u nekom prigradskom naselju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *