Pripadnici Službe zaštite i spašavanja jutros otputovali za Tursku
Zbog kašnjenja leta grupa od 11 pripadnika Službe zaštite i spašavanja iz Nikšića otputovala je jutros za Tursku kako bi se pridružili crnogorskoj ekipi koja je već tamo i pomogli u saniranju posledica katastrofalnih zemljotresa.
U Tursku su jutros otišli Goran Tripković, Aleksandar Kovačević, Bojan i Luka Bijelović, Dragan Nikolić, Drago Vujović, Zoran Radović, Slavko Tadić, Marko Krivokapić, Boris Kustudić i Zoran Dragnić.
Želimo im svu sreću i da se brzo i zdravo vrate svojim kućama.

