Predškolci u posjeti drugarima u školi
U područnoj školi u Rubežima – Mileva Lajović Lalatović u okviru programa prelaska iz vrtića u osnovnu školu predškolci su posjetili svoje drugare u prvom razredu.
U susret Svjetskom danu zdravlja priređen je edukativni program. Medicinska sestra Rajka Vulanović govorila je o važnosti higijene za zdravlje učenika, a o zdravoj hrani učiteljica Tamara Ćinćur. Vaspitačica Irena Ćetković i njeni predškolci su se predstavili pjesmicom ,,Čisto dijete“.
U okviru daljih aktivnosti medicinska sestra i vaspitačica Vesna Suknović odradili su fizički razvoj djeteta (težinu i visinu). Logoped Škole Irena Vasiljević uručila im je odgovarajuće flajere i poželjela dobrodošlicu.

