Posljednjeg dana Sajma dodijeljeni paketi za 15 ugroženih porodica
Treći, i ujedno, posljednji dan ovogodišnjeg jubilarnog Sajma obilježila je dodjela humanitarnih paketa za 15 najugroženijih porodica u Nikšiću.
Pakete je dodijelio Marko Perućica, šef kabineta predsjednika Opštine Nikšić.
“Zahvaljujemo se svim humanim ljudima koji su učestvovali na Sajmu, a koji su podržali ovu našu tradicionalnu akciju. Koristimo priliku da se zahvalimo svim izlagačima i brojnim posjetiocima, jer je upravo zbog njih ovaj Sajam prepoznat po masovnosti i kvalitetu”, poručili su organizatori Sajma.

