Poplavljene prostorije u Domu za stare, nije bilo ugroženih
Nevrijeme koje je zahvatilo našu Opštinu prethodno veče, dovelo je i do poplave u nikšićkom Domu za stare. Međutim, kako su za Portal Mladi Nikšića, istakli zaposleni u ovom Domu, u tim prostorijama se niko nije nalazio jer one nijesu namijenjene za smještaj korisnika.
“Došlo je do izlivanja podzemnih voda u podrumskim prostorijama Doma za stare. Kao posljedica toga poplavljene su tehničke prostorije u suterenu u dva paviljona. Ovom prilikom bih naglasila da se ne radi o prostorijama koje se koriste kao smještajne jedinice korisnika. Naši zaposleni, kao i pripadnici službe zaštite i spašavanja odmah su izašli na lice mjesta kako bi se reagovalo brzo, efikasno i pravovremeno. Odmah su preduzete sve mjere i radnje kako bi eventualna materijalna šteta bila svedena na minimum”, saopšteno nam je iz Doma za stare.

