Polumaturanti OŠ ‘’Jagoš Kontić’’ otišli na ekskurziju

 

Polumaturanti OŠ ‘’Jagoš Kontić’’ su uživali na četvorodnevnoj đačkoj ekskurziji na relaciji Nikšić – Kragujevac – Beograd – Zlatibor – Pljevlja – Nikšić, u pratnji razrednih starješina i direktorice škole. Uz sve pohvale za njihovo primjerno vladanje tokom cijelog putovanja želimo im da uvijek budu ovako veseli i srećni!