Polomljeni božićni ukrasi u gradskom parku izazvali zabrinutost građana
Građani koji su večeras posjetili Gradski park mogli su primijetiti neprijatnu scenu – brojni božićni ukrasi, koji su nedavno krasili staze i drveće parka, sada su polomljeni i razbacani po travi.
Uzrok incidenta još uvijek nije poznat – ne zna se da li se radi o nesretnom slučaju ili o namjernom činu vandalizma. Posjetioci parka su zatečeni prizorom i izrazili zabrinutost zbog oštećenja dekoracija koje su dio zimskih prazničnih aktivnosti i okupljanja.
Mještani se nadaju da će ukrasi uskoro biti popravljeni i vraćeni na svoje mjesto, kako bi park opet postao mjesto prazničnog okupljanja i radosti za djecu i porodice.

